Marie Margo (właściwie Maria Margiewicz) – specjalistka w zakresie manualnych technik odmładzania twarzy i ciała. Posiada blisko 10-letnie doświadczenie zawodowe, a zdobywane w wielu krajach wschodnich techniki, stosuje w masażach w Studio Marie Margo. Dzięki swojej pracy, talentowi i doświadczeniu Maria stała się niekwestionowanym ekspertem w swojej dziedzinie. Jej profesjonalizm potwierdza stale powiększające się grono zadowolonych klientek, które korzystają z usług Studia Marie Margo regularnie.

Historia powstania Studia Terapii Manualnej Twarzy to prawdziwie wyboista droga do celu. Zanim jego właścicielka, Maria Margiewicz, spełniła swoje marzenie i zajęła się tym, co kocha najbardziej i co wychodzi jej najlepiej, musiała podjąć szereg ważnych decyzji. Jako młoda dziewczyna skierowała swoje kroki ku szkole medycznej, którą ukończyła z wyróżnieniem. Została położną i rozpoczęła pracę w szpitalu. Zawód ten nie spełnił jednak jej oczekiwań, dlatego postanowiła spróbować innej ścieżki zawodowej. Kolejny wybór był zupełnie odmienny od poprzedniego, jednak studia lingwistyczne i praca tłumacza również okazały się nietrafione. Mimo ponadprzeciętnych zdolności językowych Maria nie odczuwała satysfakcji i spełnienia w pracy.

Analizując swoje życie i predyspozycje zrozumiała, że prawdziwą radość daje jej praca z ludźmi, dzielenie się wiedzą i wywoływanie uśmiechu na ich twarzach. Postanowiła zaryzykować jeszcze raz i otworzyć się na nową, zupełnie inną wiedzę –  terapię manualną. Skorzystała z zaproszenie na naukę chińskich masaży leczniczo-odmładzających twarzy oraz pleców. Pozytywne opinie wykładowców – niekwestionowanych specjalistów w swojej dziedzinie – zachęciły ją do podążania tą ścieżką. Odkryli oni w Marii wspaniały dar odmładzania twarzy poprzez masaże. Pracując w salonie masaży na Białorusi, Maria pogłębiała swą wiedzę i cierpliwie doskonaliła umiejętności.

Po kilku miesiącach postanowiła zaryzykować po raz kolejny. Rozpoczęła pracę w salonie medycyny naturalnej w Warszawie. Podjęcie decyzji o przeprowadzce było dla niej bardzo trudne, ale jak się wkrótce okazało – była to trafiona decyzja! Dzięki niej po kilku latach napiętej pracy powstało Studio Terapii Manualnej Twarzy MARIE MARGO. Obecnie Maria z zapałem pracuje w Studio i szkoli kursantki w zakresie nieinwazyjnej metody automasaży – Korygującego Rozmiękczenia (autor Natalia Zukov). Jednocześnie stale doskonali swoje umiejętności pod okiem autorów tych ekskluzywnych technik.

Studio Terapii Manualnej Twarzy MARIE MARGO jest spełnieniem największych marzeń i efektem wytrwałości i pracowitości swej właścicielki.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z usług MARIE MARGO!