Studio MARIE MARGO jako jedyne w Polsce organizuje

WARSZTATY AUTOMASAŻU ODMŁADZAJĄCEGO TWARZY I CIAŁA METODĄ KORYGUJĄCEGO ROZMIĘKCZENIA

Najbliższy termin: październik/listopad 2018

Jeśli jesteś zainteresowana warsztatami, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Rezerwacja miejsc odbywa się wg kolejności zgłoszeń.

Podczas trwających trzy dni warsztatów masażu nauczymy Cię, jak w prosty i intuicyjny sposób korygować niepożądane zmiany. Dzięki tej metodzie odmładzamy tkanki na poziomie komórkowym. Efekty terapii manualnej są widoczne i odczuwalne już po pierwszym zabiegu.

Zdobyta podczas warsztatów wiedza nie tylko pozwoli Ci zrozumieć proces starzenia się tkanek, ale też wpłynie na skuteczność wykonywanych przez Ciebie masaży metodą Korygującego Rozmiękczenia.

Warsztaty automasażu odmładzającego trwają trzy dni:

Koszt warsztatów: 1800 zł brutto

W cenie otrzymujesz: materiały drukowane, materiały w wersji elektronicznej, sesję fotograficzną dla dokładnego udokumentowania wyglądu twarzy i ciała PRZED rozpoczęciem automasaży, obiad i przerwy kawowe.

10297770_1082181418564525_4923289677813532445_n                 

Praktyczny trening poświęcony jest odmładzającym automasażom twarzy i ciała metodą Korygującego Rozmiękczenia „Drugie Narodziny” (autor metody: Natalia Zukov).

Czym jest Korygujące Rozmiękczenie?

Automasaże odmładzające to autorska metoda masaży opracowana przez Natalię Żukową. Jest to nauka samodzielnego uzdrawiania i odmładzania twarzy oraz ciała za pomocą specjalnych technik masaży korygujących. Bardzo proste w wykonaniu masaże są niezwykle skuteczne i nie wymagają praktycznie żadnego wcześniejszego doświadczenia. Do rozpoczęcia nauki oraz ćwiczeń praktycznych nie jest potrzebne wykształcenie kierunkowe. Z opanowaniem technik automasażu poradzi sobie absolutnie każdy.

 

Cele i zadania programu „Drugie Narodziny”:

Kompleksowe odmładzanie tkanek twarzy i ciała,

Odzyskiwanie proporcji i wyglądu młodego ciała,

Aktywizacja (odbudowa) funkcji gruczołów,

Uzdrowienie całego organizmu z profilaktyką chorób wiekowych i fizjologicznego starzenia się organizmu.

Trening przedstawia wyłącznie autorskie techniki i elementy oparte na opracowanej przez Natalię Żukową teorii mikrobiomechaniki twarzy i koncepcji odmładzania. Teoria zakłada leczenie procesów zrostowych w tkankach. Metoda opiera się na specjalistycznych technikach masażu, które łączą ze sobą rozmiękczenie tkanek, ich korektę oraz stopniowe odbudowywanie proporcji młodej twarzy oraz ciała.

 

Zalety metody Korygujące Rozmiękczenie

Uświadamianie poprzez określenie związków przyczynowo skutkowych i procesów zachodzących w organizmie.

Po zakończonym szkoleniu uczestnik treningu rozumie procesy starzenia się organizmu, potrafi powiedzieć, dlaczego powstają bruzdy nosowo-wargowe, znikają usta, w jaki sposób deformuje się stopa i dłoń, itp.

Program „Drugie Narodziny” w oryginalny sposób przedstawia problemy estetyczne i zdrowotne.

Metoda Korygującego Rozmiękczenia wykorzystuje wyłącznie zewnętrzne oznaki dysfunkcji w organizmie. W celu opisania zachodzących procesów wykorzystujemy termin „linie”. Linie – to zgromadzenie tkanek w formie wałków, zmarszczek, plam pigmentowych, poszerzonych porów, skurczonych lub wybrzuszonych odcinków skóry itp. Obecność jakiegokolwiek z tych znaków pokazuje odcinki z dysfunkcjami, które prowadzą zarówno do zaburzeń estetyki zewnętrznej, jak i do zaburzeń zdrowotnych. Uczestnicy treningów uczą się oceniać linie nawet, jeśli nie mają medycznego wykształcenia.

Elementy masażu

Najważniejszym elementem metody Korygującego Rozmiękczenia jest praca na tkance – tzw. paznokciowe wtapianie. W połączeniu ze znajomością mikrobiomechaniki procesów deformacyjnych oraz aktywacją mięśni w opracowywanej strefie ma ono potencjał przemiany półżywej, wiotkiej, zrostowej i suchej tkanki na tkankę młodą, pełną życia i objętości.

Leczenie zrostów odbywa się na podstawie korekty struktury tkanek. Pozwala to odbudować proporcje młodego ciała, zregenerować pracę gruczołów i całościowo odmłodzić organizm. Taka korekta wspomaga leczenie chorób wieku, w szczególności chorób stawów, czy przewlekłych stanów zapalnych. Dzięki stosowaniu Korygującego Rozmiękczenia zmniejsza się ryzyko chorób cywilizacyjnych, polepsza się funkcjonowanie najważniejszych narządów, co prowadzi do poprawy jakości życia.

 

Czym metoda Korygującego Rozmiękczenia różni się od innych technik?

Korygujące Rozmiękczenie nastawione jest przede wszystkim na zwalczanie zmian organicznych w tkankach. Są one główną przyczyną procesów zrostowych, zaburzeń krążenia oraz – w rezultacie – starzenia się całego organizmu.

Wszystkie elementy masażu metodą Korygującego Rozmiękczenia ukierunkowane są na rozmiękczenie tkanek w celu ich odbudowy.

Niezwykłą cechą tej autorskiej metody jest połączenie rozmiękczenia tkanki z aktywacją mięśnia dokładnie w miejscu wykonywania konkretnej techniki masażu (chwytu, wtapiania). Takie podejście pozwala zlikwidować/zapobiec organicznej degradacji nie tylko mięśnia, ale także tkanek z nim współpracujących (powięzi, ścięgien, skóry, podskórnych struktur). Pozwala na odwrócenie procesu zrostowego w tkankach.

Medycyna oficjalna uważa procesy zrostowe za nieodwracalne mówi Natalia Żukowa, autorka metody Korygujące Rozmiękczenie. – Jednak żaden z przedstawicieli medycyny oficjalnej nie spędził wielu godzin z palcami w ustach, w celu aktywowania obumierających tkanek. Dlatego żadnemu z nich nie udało się przywrócić ich do życia. A my to jednak robimy!