TERAPIA MANUALNA TWARZY SZYI I DEKOLTU

 

* Zabieg terapii manualnej twarzy I stopnia – to od niego zaczynamy pracę na tkankach. Jest to autorska metoda odmładzania twarzy, szyi i dekoltu za pomocą głębokiego mięśniowo-powięziowego masażu. Ten rodzaj masażu jest bazą do kolejnego etapu, czyli masażu drugiego stopnia.

** Zabieg terapii manualnej twarzy II stopnia – specjalistyczny i bardzo zaawansowany masaż, przeznaczony dla osób, które poddały się już zabiegom I stopnia. Jest to połączenie najbardziej głębokich i zaawansowanych elementów różnych technik terapii manualnej, m.in. masażu mioplastycznego 2 stopnia, korekty plastycznej, osteopatii, estetycznego 3D modelowania twarzy, pracy na kościach czaszki. Zabieg terapii manualnej II stopnia wykonywany jest zarówno przez Marię, jak i przez Agatę. Z uwagi na intensywność zabiegu można mu się poddać maksymalnie 2x w miesiącu (w połączeniu ze stopniem pierwszym). Zakres i częstotliwość tych masaży ustalane są indywidualnie.

*** Kurs online „Młodość w Twoich rękach” – jedyny w swoim rodzaju kurs online, podczas którego nauczysz się technik masażu twarzy, szyi i dekoltu, dzięki którym nie tylko wizualnie odmłodzisz swoją twarz nawet o 10 lat, ale również przywrócisz tkankom swojego ciała młodość. Kurs składa się z ok.20 lekcji video ze szczegółowym omówieniem i zaprezentowaniem technik masażu, a także dostępu do grupy wsparcia (dla wersji Premium i VIP)  =>>> https://kurs.mariemargo.pl/

**** Warsztaty Automasażu Metodą Korygującego Rozmiękczenia – automasaże odmładzające to autorska metoda masaży opracowana przez Natalię Zukov (Izrael).  Podczas warsztatów poznasz metody specjalnych technik masaży rozmiękczających i korygujących, dzięki którym skutecznie uzdrowisz i odmłodzisz swoje ciało i twarz. Bardzo proste w wykonaniu masaże nie wymagają praktycznie żadnego wcześniejszego doświadczenia, ani wykształcenia kierunkowego. Z opanowaniem technik automasażu poradzi sobie każdy (lub prawie każdy). Natomiast systematyczna codzienna praca w domu może stanowić wyzwanie dla osób z brakiem czasu wolnego (potrzebne są 1-2 h dziennie w pierwszych kilku miesiącach praktyki) =>>> https://mariemargo.pl/warsztaty/

**** Raindrop – technika masażu relaksacyjnego, oczyszczająca organizm i wspierająca wszystkie układy w naszym ciele. Podczas masażu rozluźniają się napięcia mięśniowe, stymulowane są wszystkie organy, mięśnie i kości. Ciało jest namaszczane olejkami eterycznymi terapeutycznej jakości YOUNG LIVING, które nakładane są na stopy i plecy. Masaż wykonuje Sylwia Piotrowska – prosimy o kontakt bezpośredni 664730380.