AUTOMASAŻE METODĄ KORYGUJĄCEGO ROZMIĘKCZENIA – DLACZEGO TA METODA DZIAŁA?

14670601_1082181411897859_995991323844173466_n

Minęły niecałe dwa tygodnie od ostatniej edycji Warsztatów Automasaży metodą Korygującego Rozmiękczenia (autor Natalia Zukov). Organizowane przez nasze Studio Marie Margo warsztaty są jedynym tego rodzaju szkoleniem w Polsce. Podczas trzech intensywnych dni pracy pokazujemy, jak pracować na tkankach, by uzyskać najbardziej pożądany efekt odmłodzenia.

Podczas pierwszych dwóch godzin warsztatów uczestniczki i uczestnicy naszego szkolenia zdobywają rzetelną i unikatową wiedzę teoretyczną. Następne kilkanaście godzin (warsztaty trwają trzy dni) przeznaczone jest na praktykę i naukę prawidłowej pracy z tkankami.

DLACZEGO TA METODA DZIAŁA?

Podczas warsztatów Automasaży Odmładzających Metodą Korygującego Rozmiękczenia pokazujemy, jak w prosty sposób likwidować niepożądane zmiany (zmarszczki, blizny, zrosty itp.). W założeniu metoda pozwala na odmłodzenie tkanek na poziomie komórkowym. Co to oznacza? Stosując konkretne techniki masażu, prowokujemy nasze ciało do zastąpienia starej, zdegenerowanej tkanki, młodą.

Zdobyta podczas szkolenia wiedza teoretyczna pozwala na zrozumienie, jakie procesy starzeniowe zachodzą w naszym organizmie i jak im przeciwdziałać.

Metoda Korygującego Rozmiękczenia w całości opiera się na uzdrowieniu i odmłodzeniu tkanek ciała i twarzy za pomocą specjalnych technik masaży korygujących. Są one proste w wykonaniu i nie wymagają praktycznie żadnego przygotowania medycznego. Już po pierwszych kilku godzinach zajęć i pracy na tkankach widać realne efekty wizualne. Nie jest to jednak jedyna korzyść, jaką przynoszą masaże. W wielu przypadkach pozwalają one na wyeliminowanie problemów zdrowotnych i poprawę ukrwienia tkanek. Po serii masaży nie tylko wyglądamy młodziej, ale też czujemy się lepiej, mamy więcej energii i chęci do działania.

O samej metodzie i tym, czym różni się ona od innych technik, pisałam już wcześniej. Dziś pokażę Wam, jak wygląda nauka automasaży odmładzajacych 🙂 Jeśli chcielibyście poznać więcej szczegółów, piszcie śmiało 🙂

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Każdy może sam decydować o tym czy dopuszcza pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.