Przywitanie

Witam serdecznie na stronie Studio terapii manualnej twarzy MARIE MARGO! Nazywam się Maria Margiewicz, mam 32 lata i od ponad 7 lat specjalizuję się w manualnych technikach odmładzających twarz oraz ciało. W moim Studio wykonuję zabiegi terapii manualnej na twarz, szyje, dekolt, a także na pozostałe części ciała. Prowadzę również warsztaty grupowe odmładzających automasaży.

Możesz zapytać pytanie, czy taka cudowna metoda odmładzania w ogóle istnieje? Czy automasaże mają sens?

Nie będę tutaj szczegółowo opisywać korzyści, jakie niosą ze sobą masaże i terapie manualne. Ich lista jest zbyt długa i obejmuje takie banalne stwierdzenia, jak: poprawiają krążenie, regenerują skórę, spłycają zmarszczki, liftingują, powodują namnażanie się włókien kolagenowych itp.

Zamiast tego pokażę Ci efekty masażu na zdjęciach PRZED i PO (zakładka Efekty) – przekonaj się, że są widoczne gołym okiem!

Aby wyjaśnić, w jaki sposób osiągamy efekt odmładzający przy takiego rodzaju terapii, pozwolę sobie zadać Ci kilka pytań retorycznych. Kiedy profesjonalny rehabilitant rozpoczyna pracę z pacjentem mającym chore więzadło lub staw, zaczyna manipulować z tkanką na różne sposoby, prawda? Pacjent z zabiegu na zabieg zauważa wyraźną poprawę, zgadza się? Wiesz co to oznacza? To nic innego, jak cofnięcie procesów patologicznych w stawie! A zatem, czy nie oznacza to, że organizm na skutek takiej terapii włącza procesy odnawiające? Czy zatem można proces uzdrawiania także nazwać procesem odmładzania? Przecież zdrowa tkanka to młoda tkanka. A jak wygląda młodość wiemy doskonale.

Nasuwa się całkiem logiczna odpowiedź: ciało i twarz trzeba odmładzać, odnawiając tkankę! A nie tylko nadając jej wygląd takowej. Ktoś mógłby powiedzieć, że to stwierdzenie jest banalne. Zatem dlaczego stale powiększająca się branża medycyny estetycznej jeszcze nie przeszła na zabiegi skutecznie i naturalnie odnawiające tkankę? Dlaczego nadal są popularne liftingi chirurgiczne, botoksy i wypełniacze? Dlaczego coraz szybciej i częściej powstają liczne aparaty i preparaty do “niby” odmładzania? Czy nie świadczy to o tym, że dotychczas stosowane środki nie zdają egzaminu?

Ludzie stale marzą o tym, by móc cofnąć czas. By odzyskać młody, atrakcyjny wygląd. To jest możliwe! Dzięki metodom przywrócenia tkankom określonego poziomu zdrowia. Doświadczenie zarówno moje, jak i moich kolegów z branży, pokazuje, że manualne sposoby odnowy biologicznej twarzy i ciała są skuteczne! Tak naprawdę jest to jedyny skuteczny sposób w walce z procesami starzenia. Taką naprawę może podjąć tylko sam organizm. My możemy go jedynie pobudzić do działania. Procesy samonaprawcze w naszym ciele mają ogromny potencjał, trzeba tylko umieć je zapoczątkować.

Moim zdaniem takie metody stanowią przyszłość branży estetycznej. Zapraszam do galerii – oceńcie sami!

Szczegółowo o Korekcie jako technice odmładzającej terapii manualnej

Dzisiaj chciałabym szczegółowo opisać metodę, z którą najbardziej wiążę swoją przyszłość zawodową.

Autorką metody Korygującego Rozmiękczenia twarzy i ciała jest niezwykle utalentowana Natalia Żukowa (Natalia Zukov, nat2net.com). Natalia przez niemal 10 lat swojego życia desperacko szukała sposobu, jak pomóc sobie i bliskim w walce z estetycznymi i zdrowotnymi objawami starzenia się. Rezultatem jej wieloletniej ciężkiej pracy jest niesamowita wiedza o tym, jak za pomocą specjalnych technik automasaży nie tylko powstrzymać niepożądane zmiany, a nawet cofnąć czas. Dzięki metodzie Korygującego Rozmiękczenia jesteśmy w stanie odmłodzić się nawet o 10-20 lat.

Metoda Korygującego Rozmiękczenia jest absolutną nowością w Polsce, stosowaną jedynie w Studio MARIE MARGO! Jako specjalistka od odmładzającej terapii manualnej twarzy nie tylko wykonuję masaże, ale także uczę klientki wykonywania ich samodzielnie.

Bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu, chciałabym wkrótce otworzyć szkołę MARIE MARGO. Będę w niej przekazywać nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną! Obecnie prowadzę treningi automasażu odmładzającego w kameralnych, maksymalnie dziesięcioosobowych grupach. Podczas trwających dwa dni warsztatów pokazuję uczestnikom, jak samodzielnie odmłodzić twarz i ciało za pomocą masaży.

Muszę przyznać, że jestem absolutnie zafascynowana możliwościami tej genialnej metody. Mając takie narzędzie w rękach, dużą motywację, a także będąc systematycznym i pracowitym, można zadziałać naprawdę cuda!

Zapraszam na konsultacje oraz ocenę stanu twarzy i ciała.