szkolenie dla specjalistów

Zaawansowane techniki głębokiego liftingu FaceLift MARIE MARGO. Kurs stworzony został dla doświadczonych, praktykujących terapeutów twarzy jako pierwszy etap nauki w MARIE MARGO.

szkolenie dla specjalistów

Flagowy zabieg manualny który zdobywa uznanie coraz większej grupy specjalistów w zakresie technik leczniczo-odmładzających w obrębie twarz-szyja-dekolt. Rozszerzona metoda głębokich technik, drugi etap nauki po FaceLift MARIE MARGO.

kurs online

Zapraszam Cię do mojego online kursu Młodość w Twoich Rękach, zawierający głęboki automasaż twarzy, szyi i dekoltu. Ta skuteczna autoterapia została stworzona na bazie zaawansowanych technik manualnych stosowanych w najlepszych gabinetach, w tym w moim studio Marie Margo. Kilkaset osób sprawdziło skuteczność tego masażu, zaufaj i Ty. 

szkoła marie margo

To prawie 60 godzin Livów z nauką kompleksowego dbania o swoje ciało i twarz. Ćwiczenia korygujące, masaże rozmiękczające, głębokie wyjaśnienia zależności w ciele i na twarzy. Dostęp planowany do 07.2022. Bardzo szeroki program teorii i praktyki, spis treści Maratonu w opisie.