szkolenie dla specjalistów

Zaawansowane techniki głębokiego liftingu FaceLift MARIE MARGO. Kurs stworzony został dla doświadczonych, praktykujących terapeutów twarzy jako pierwszy etap nauki w MARIE MARGO.

szkolenie dla specjalistów

Flagowy zabieg manualny który zdobywa uznanie coraz większej grupy specjalistów w zakresie technik leczniczo-odmładzających w obrębie twarz-szyja-dekolt. Rozszerzona metoda głębokich technik, drugi etap nauki po FaceLift MARIE MARGO.

kurs online

Zapraszam Cię do mojego online kursu Młodość w Twoich Rękach, zawierający głęboki automasaż twarzy, szyi i dekoltu. Ta skuteczna autoterapia została stworzona na bazie zaawansowanych technik manualnych stosowanych w najlepszych gabinetach, w tym w moim studio Marie Margo. Kilkaset osób sprawdziło skuteczność tego masażu, zaufaj i Ty. 

szkoła marie margo

To prawie 60 godzin Livów z nauką kompleksowego dbania o swoje ciało i twarz. Ćwiczenia korygujące, masaże mięśniowo-powięziowe, metody wspomagające oraz teoretyczne głębokie wyjaśnienia zależności w ciele i na twarzy. Bardzo szeroki program teorii i praktyki, spis treści Maratonu w opisie.

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Każdy może sam decydować o tym czy dopuszcza pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.