warsztaty

szkoła marie margo

“MŁODOŚĆ W TWOICH RĘKACH”

ONLINE MARATON: CIAŁO I TWARZ
Najbliższy Maraton: wrzesień – grudzień 2020 (3,5 miesiąca) forma: online Maraton (grupa na Facebook’u) (ilość miejsc nie ograniczona, ale Maraton odbędzie się pod warunkiem, że uzbiera się grupa minimum 20 osób) Jeśli jesteś zainteresowana warsztatami, skontaktuj się z nami: >> mailowo na adres info@mariemargo.pl (w tytule maila wpisz: ONLINE MARATON Zapis) >> telefonicznie, dzwoniąc pod nr +48 784 676 176. Rezerwacja miejsc odbywa się wg kolejności zgłoszeń.

Jeśli jesteś zainteresowana warsztatami, skontaktuj się z nami:

mailowo: na adres info@mariemargo.pl
(w tytule maila wpisz: Szkolenie dla Profesjonalistów Zapis)

telefonicznie, dzwoniąc pod nr 795 449 308.

Rezerwacja miejsc odbywa się wg kolejności zgłoszeń.

Zapraszamy na naukę totalnego odmładzania twarzy oraz ciała za pomocą specjalnych technik masaży rozmiękczających i korygujących. Głębokie techniki automasaży i ćwiczenia auto korygujące są niezwykle skuteczne i nie wymagają praktycznie żadnego wcześniejszego doświadczenia. Podczas części teoretycznej uświadamiamy sobie mechanizmy starzenia poprzez określenie związków przyczynowo-skutkowych i procesów zachodzących w organizmie. Do rozpoczęcia nauki oraz ćwiczeń praktycznych nie jest potrzebne wykształcenie kierunkowe.

Warsztaty uprawniają do stosowania zdobytych nawyków tylko i wyłącznie na sobie, nie dają uprawnień do uczenia innych osób lub do wykonywania zabiegów manualnych na klientach w gabinecie.

Podczas zajęć nauczymy Cię, jak w prosty i intuicyjny sposób korygować niepożądane zmiany. Dzięki tej metodzie odmładzamy tkanki na poziomie komórkowym. Efekty terapii manualnej są widoczne i odczuwalne od razu. Praktyka obejmuje pracę nad postawą ciała, masaży całego ciała, narządów wewnętrznych, gimnastyka stawowa, osteopatyczne techniki autokorekty kości czaszki, automasaż twarzy z technikami doustnymi, kinesiotaping estetyczny.

Zdobyta podczas warsztatów wiedza nie tylko pozwoli Ci zrozumieć proces starzenia się tkanek, ale też wpłynie na skuteczność wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń i automasaży odmładzających.