warsztaty

szkoła marie margo

“MŁODOŚĆ W TWOICH RĘKACH”

ONLINE MARATON: CIAŁO I TWARZ

Najbliższy Maraton: wrzesień – grudzień 2020 (3,5 miesiąca)

forma: online Maraton (grupa na Facebook’u)
(dołączyć można w każdej chwili do już poprowadzonego Maratonu, materiały dostępne na grupie – cena promocyjna 3000 zł)

Jeśli jesteś zainteresowana warsztatami, skontaktuj się z nami:

mailowo: na adres info@mariemargo.pl
(w tytule maila wpisz: Maraton zapis)

Rezerwacja miejsc odbywa się wg kolejności zgłoszeń.

Zapraszamy na naukę totalnego odmładzania twarzy oraz ciała za pomocą specjalnych technik masaży rozmiękczających i korygujących. Głębokie techniki automasaży i ćwiczenia auto korygujące są niezwykle skuteczne i nie wymagają praktycznie żadnego wcześniejszego doświadczenia. Podczas części teoretycznej uświadamiamy sobie mechanizmy starzenia poprzez określenie związków przyczynowo-skutkowych i procesów zachodzących w organizmie. Do rozpoczęcia nauki oraz ćwiczeń praktycznych nie jest potrzebne wykształcenie kierunkowe.

Warsztaty uprawniają do stosowania zdobytych nawyków tylko i wyłącznie na sobie, nie dają uprawnień do uczenia innych osób lub do wykonywania zabiegów manualnych na klientach w gabinecie.

Podczas zajęć nauczymy Cię, jak w prosty i intuicyjny sposób korygować niepożądane zmiany. Dzięki tej metodzie odmładzamy tkanki na poziomie komórkowym. Efekty terapii manualnej są widoczne i odczuwalne od razu. Praktyka obejmuje pracę nad postawą ciała, masaży całego ciała, narządów wewnętrznych, gimnastyka stawowa, osteopatyczne techniki autokorekty kości czaszki, automasaż twarzy z technikami doustnymi, kinesiotaping estetyczny.

Zdobyta podczas warsztatów wiedza nie tylko pozwoli Ci zrozumieć proces starzenia się tkanek, ale też wpłynie na skuteczność wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń i automasaży odmładzających.