MARIA MARGIEWICZ

Maria

Maria Margiewicz – specjalistka w zakresie manualnych technik odmładzania twarzy i ciała, autorka metody Estetyczna Rehabilitacja. Posiada blisko 10-letnie doświadczenie zawodowe, a zdobywane w wielu krajach wschodnich techniki, stosuje w masażach w Studio Marie Margo. Dzięki swojej pracy, talentowi i doświadczeniu Maria stała się niekwestionowanym ekspertem w swojej dziedzinie. Jej profesjonalizm potwierdza stale powiększające się grono zadowolonych klientek, które korzystają z usług Studia Marie Margo regularnie.

AGATA MICHALSKA

Agata pracuje w naszym gabinecie w Warszawie. Od dziecka chciała pracować w branży beauty. Kiedyś marzyła o byciu fryzjerką. Potem zainteresowała się kosmetyką, jednak studia licencjackie ukończyła na kierunku stosunki międzynarodowe, specjalność: logistyka.

Mimo to kosmetyka ciągle ją do siebie przyciągała, dlatego postanowiła kontynuować edukację w tym kierunku i uzyskał tytuł technika usług kosmetycznych.

Na co dzień uwielbia się uczyć i podwyższać swoje kwalifikacje, a praca w Studiu Marie Margo właśnie to oferuje. Ma też ogromną satysfakcję z efektów, jakie widzi na twarzach swoich klientek. Ich zadowolenie z masażu to najlepsze wynagrodzenie.

MARTA NESTEROWICZ

Magister fizjoterapii, terapeuta manualny, terapeuta powięziowy. Marta jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie uzyskała tytuł magistra fizjoterapii.

Kiedyś, gdy nadszedł czas wyboru studiów, wahała się pomiędzy fizjoterapią a kosmetologią. Od zawsze pasjonowała ją medycyna, ciało człowieka oraz natura. Wiele lat pracowała w zawodzie fizjoterapeuty, który wydawał jej się właściwym wyborem, jednak czuła, że jest to dla niej niewystarczające. Brakującym elementem była dziedzina beauty, która jest jej drugą pasją.

Praca w Marie Margo jest dla niej idealnym połączeniem i spełnieniem zawodowych marzeń. Uczestniczyła w licznych kursach i stale podnosi swoje kwalifikacje. Praca jest jednocześnie jej pasją, każdy zabieg wykonuje z pełnym poświęceniem i dokładnością, ponieważ zadowolenie i uśmiech na twarzy klienta jest dla niej priorytetem.

ANNA BOCZKOWSKA

Z wykształcenia technik ekonomista, jednak od zawsze pasjonatka zdrowia i urody oraz medycyny naturalnej. Instruktor fitness, masażystka, przez lata pracowała m.in. w salonach SPA, wykonując zabiegi gorącymi kamieniami, stemplami połączone z aromaterapią. Obecnie pracuje w gabinecie Marie Margo w Gołubiu, wykonując zabiegi terapii manualnej twarzy.

STUDIO MARIE MARGO

Historia powstania Studia Terapii Manualnej Twarzy to prawdziwie wyboista droga do celu. Zanim jego właścicielka, Maria Margiewicz, spełniła swoje marzenie i zajęła się tym, co kocha najbardziej i co wychodzi jej najlepiej, musiała podjąć szereg ważnych decyzji. Jako młoda dziewczyna skierowała swoje kroki ku szkole medycznej, którą ukończyła z wyróżnieniem. Została położną i rozpoczęła pracę w szpitalu. Zawód ten nie spełnił jednak jej oczekiwań, dlatego postanowiła spróbować innej ścieżki zawodowej. Kolejny wybór był zupełnie odmienny od poprzedniego, jednak studia lingwistyczne i praca tłumacza również okazały się nietrafione. Mimo ponadprzeciętnych zdolności językowych Maria nie odczuwała satysfakcji i spełnienia w pracy.

Analizując swoje życie i predyspozycje zrozumiała, że prawdziwą radość daje jej praca z ludźmi, dzielenie się wiedzą i wywoływanie uśmiechu na ich twarzach. Postanowiła zaryzykować jeszcze raz i otworzyć się na nową, zupełnie inną wiedzę –  terapię manualną. Skorzystała z zaproszenie na naukę chińskich masaży leczniczo-odmładzających twarzy oraz pleców. Pozytywne opinie wykładowców – niekwestionowanych specjalistów w swojej dziedzinie – zachęciły ją do podążania tą ścieżką. Odkryli oni w Marii wspaniały dar odmładzania twarzy poprzez masaże. Pracując w salonie masaży na Białorusi, Maria pogłębiała swą wiedzę i cierpliwie doskonaliła umiejętności.

Po kilku miesiącach postanowiła zaryzykować po raz kolejny. Rozpoczęła pracę w salonie medycyny naturalnej w Warszawie. Podjęcie decyzji o przeprowadzce było dla niej bardzo trudne, ale jak się wkrótce okazało – była to decyzja trafiona! Dzięki niej po kilku latach napiętej pracy powstało Studio Terapii Manualnej Twarzy MARIE MARGO. Obecnie Maria z zapałem pracuje w Studio i szkoli w specjalistów w zakresie techniki Estetycznej Rehabilitacji oraz kursantki w zakresie nieinwazyjnej metody automasaży – Korygującego Rozmiękczenia (autor Natalia Zukov). Jednocześnie stale doskonali swoje umiejętności pod okiem autorów tych ekskluzywnych technik.

Studio Terapii Manualnej Twarzy MARIE MARGO jest spełnieniem największych marzeń i efektem wytrwałości i pracowitości swej właścicielki.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z usług MARIE MARGO!