NASZ ZESPÓŁ

Maria Margiewicz - założycielka studio oraz szkoły Marie Margo

Maria jest ekspertem w zakresie manualnych technik odmładzania twarzy i ciała, autorka metody Estetycznej Rehabilitacji Twarzy, trener oraz szkoleniowiec. Posiada wieloletnie doświadczenie, a zdobywane w wielu krajach najlepsze techniki stosuje w zabiegach w swoim Studio. Dzięki swojej pracy, talentowi i doświadczeniu Maria stała się niekwestionowanym prekursorem w dziedzinie manualnego odmładzania w Polsce. Jej profesjonalizm potwierdza stale powiększające się grono Klientek, które korzystają z usług Studia Marie Margo w Warszawie, oraz certyfikowanych Specjalistów metodą Marie Margo w wielu miastach Polski i Europy.

Agata Michalska zespół Marie Margo

Agata pracuje w naszym Studio w Warszawie od 2016 roku, ma na swoim koncie tysiące wykonanych zabiegów metodą Marie Margo. Od dziecka wiedziała że branża beauty to jej przyszłość w karierze. Masaże twarzy okazały się być jej ogromną pasją, której Agata poświęca całe swoje serce, czas i energię. 

Nasze Klientki podkreślają jej aktywne zaangażowanie, bardzo wysoką skuteczność jej dłoni oraz wysoki profesjonalizm.

Zespół Marie Margo
Monika jest magistrem fizjoterapii. Ukończyła studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku fizjoterapia. Stale się rozwija, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. W swojej pracy wykorzystuje różne metody terapeutyczne, m.in. terapii manualnej (Metoda Kaltenborn-Evjenth ) oraz techniki mięśniowo-powieziowe (terapia tkanek miękkich wg konceptu dr Jarosława Ciechomskiego D.O.).

Na co dzień pracuje z pacjentami ortopedycznymi oraz wykonuje zabiegi Estetycznej Rehabilitacji Twarzy w Studiu Marie Margo. Oba kierunki (rehabilitacja pacjentów ortopedycznych oraz odmładzanie kobiecych twarzy za pomocą naturalnych, wyłącznie manualnych metod) ogromnie ją fascynują i przynoszą satysfakcję z pracy.

Interesuje się anatomią i fizjologią człowieka, które są kluczem do rozwijania jej codziennej praktyki. W swojej pracy, dotyczącej estetycznej rehabilitacji twarzy, korzysta z bogatego doświadczenia zdobytego podczas zabiegów fizjoterapeutycznych. Prywatnie jej pasją są przede wszystkim jazda na rowerze, podróże oraz poznawanie nowych osób i miejsc.

STUDIO MARIE MARGO

Historia powstania Studia Terapii Manualnej Twarzy to prawdziwie wyboista droga do celu. Zanim jego właścicielka, Maria Margiewicz, spełniła swoje marzenie i zajęła się tym, co kocha najbardziej i co wychodzi jej najlepiej, musiała podjąć szereg ważnych decyzji. Jako młoda dziewczyna skierowała swoje kroki ku liceum medycznemu w Brześciu na Białorusi (4 lata studiów), które ukończyła z wyróżnieniem. Została dyplomowaną położną-felczerem i rozpoczęła pracę w szpitalu (dziecięcy OIOM). Jednocześnie postanowiła zainwestować w swoją przyszłość i rozpoczęła dzienne studia lingwistyczne na prestiżowej Wyższej Szkole Języków Obcych w Mińsku. Po 5 latach nauki zdobyła dyplom tłumacza języków angielskiego i niemieckiego. Jednak praca tłumacza nie była jej celem, zależało Marii na wysokim poziomie umiejętności lingwistycznych, które w przyszłości mogły by otworzyć ścieżkę kariery międzynarodowej.  Kolejny wybór był zupełnie odmienny od poprzednich, ponieważ, jak mówi sama Maria, “temat manualnego odmładzania twarzy znalazł mnie sam”. Mimo ponadprzeciętnych zdolności językowych Maria nie odczuwała satysfakcji i spełnienia w pracy (firma sprzedażowa).

Analizując swoje życie i predyspozycje, zrozumiała, że prawdziwą radość daje jej praca z ludźmi, dzielenie się wiedzą i wywoływanie uśmiechu na ich twarzach. Postanowiła zaryzykować jeszcze raz i otworzyć się na nową, zupełnie inną wiedzę –  terapię manualną twarzy. Skorzystała z zaproszenia na naukę chińskich masaży leczniczo-odmładzających twarzy (lifting, refleksoterapia) oraz pleców (bańka, Gua-Sha). Pozytywne opinie wykładowców – niekwestionowanych specjalistów w swojej dziedzinie – zachęciły ją do podążania tą ścieżką. Odkryli oni w Marii wspaniały dar odmładzania twarzy poprzez masaże. Pracując w salonie masaży na Białorusi, Maria pogłębiała swoją wiedzę i cierpliwie doskonaliła umiejętności.

Po kilku miesiącach postanowiła zaryzykować po raz kolejny, przyjmując zaproszenie do pracy w gabinecie hydrokolonoterapii w Warszawie. Podjęcie decyzji o przeprowadzce było dla niej bardzo trudne, ale jak się wkrótce okazało – była to decyzja trafiona! W ciągu następnych 6 lat intensywnej pracy z pacjentami w dziedzinie medycyny naturalnej (oczyszczanie organizmu, dieta, hirudoterapia – leżenie pijawką lekarską) Maria zdobyła szeroka wiedzę na temat tego, jak styl życia wpływa na zdrowie, samopoczucie i wygląd człowieka. Równolegle z pracą w dziedzinie medycyny naturalnej Maria wykonywała masaże odmładzające twarzy, szyi i dekoltu, jednocześnie uczęszczając na liczne szkolenia i kursy w tym kierunku. Dzięki temu po kilku latach napiętej pracy powstało Studio Terapii Manualnej Twarzy MARIE MARGO oraz flagowy zabieg Estetyczna Rehabilitacja Twarzy. Obecnie Maria z zapałem zarządza firmą, szkoli swoj zespół oraz specjalistów z innych miast w zakresie techniki Estetycznej Rehabilitacji oraz Klientki w zakresie nieinwazyjnych metod autokorekty i automasaży. Jednocześnie stale doskonali swoje umiejętności pod okiem swoich mentorów (szczególnie wyróżnia szkołę Mioplastyki Jewgienija Sidiakina w Moskwie, Natalię Żukową (automasaże) w Izraelu, Swietłanę Nikiforową w Krasnojarsku – 3D modelowanie twarzy i ciała). Co roku odbywa od 2 do 6 szkoleń specjalistycznych, ciągle podnosząc swoje kwalifikacje, z uporem maniaka i perfekcjonisty zgłębiając poziom skuteczności swojej metody.

Studio Terapii Manualnej Twarzy MARIE MARGO jest spełnieniem największych marzeń i efektem wytrwałości i pracowitości swej właścicielki.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z usług MARIE MARGO!

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Każdy może sam decydować o tym czy dopuszcza pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.