JAK PRAWIDŁOWO DBAĆ O SKÓRĘ, CZYLI CZYM ZAJMUJE SIĘ SKIN EKSPERT?

SKIN EKSPERT (1)

Dzisiejszy rynek kosmetyków przeładowany jest dziesiątkami, jak nie setkami marek. Kiedy wchodzimy do drogerii, półki wręcz uginają się od produktów. Które z nich wybrać? Każdy jest najlepszy, jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny… Tak przynajmniej obiecują producenci. Tyle tylko, że każdy z nich obiecuje to samo.

Efekt tych obietnic jest taki, że kobiety poruszają się w świecie kremów zupełnie na oślep. Wierzą w to, co powie jego producent. Rzadko czytają skład kosmetyku – bo i jak się rozeznać w tym, co jest napisane na etykiecie? Ufają nastolatkom (tak, tak, nastolatkom) bez zmarszczek, które reklamują produkty dla kobiet dojrzałych.

JAK WYBRAĆ KOSMETYK ODPOWIEDNI DLA NASZEJ CERY?

Dawno już pojawiła się potrzeba, by ktoś, kto naprawdę zna się na tych produktach, uczciwie powiedział, który z nich działa, a który nie. A gdyby jeszcze pomógł dobrać właściwą dla potrzeb naszej skóry pielęgnację…

Wyobraź sobie, że jest osoba, która za pomocą specjalistycznego sprzętu zbada Twoją skórę. Opowie Ci, jakiej potrzebujesz pielęgnacji. Przejrzy Twoją kosmetyczkę i asertywnie pozbędzie się z niej tego, co nie nadaje się do Twojej cery.

Ktoś, kto zbuduje prawdziwą strategię pielęgnacji skóry, dopasowaną do Twojego budżetu. Osoba, której ze spokojem możesz powierzyć swoją twarz, wiedząc, że wyprowadzi ją z problemów skórnych.

Taka osoba to Skin Ekspert. Poznajcie Agnieszkę Zielińską.

KIM JEST SKIN EKSPERT?

Agnieszkę Zielińską, pierwszego w Polsce Skin Eksperta, poznałam, zapisując się na jej kurs online 5 Kroków do Pięknej Skóry. Kurs połączony był z indywidualną konsultacją. Czytając o Agnieszce, zastanawiałam się, kim jest Skin Ekspert i czego mogę od niego oczekiwać.

Skin Ekspert to osoba, której usługi są odpowiedzią na potrzeby osób, chcących prawidłowo dbać o skórę. Dla osób, które potrzebują indywidualnej diagnozy skóry i analizy jej potrzeb oraz kompleksowej, indywidualnie dopasowanej, pielęgnacji. Wszystkie porady i zalecenia dostosowane są do potrzeb skóry, ale też do możliwości czasowych (pielęgnacja wymaga wszak czasu) oraz budżetu. Całość metody oparta jest na autorskim programie pielęgnacji skóry zgodnie z jej indywidualnymi potrzebami.

CZYM WYRÓŻNIA SIĘ METODA AGNIESZKI ZIELIŃSKIEJ?

Agnieszka sprawia, że skóra kobiet jest zdrowa i piękna. Odkrywa tajniki pielęgnacji, zamienia kosmetyki w tajną, kobiecą broń. W trakcie kursu nauczyłam się, jak zrobić swoją Mapę Skóry i jak powinnam z nią postępować. Zweryfikowałyśmy zawartość mojej kosmetyczki, a nowa pielęgnacja poprawia z dnia na dzień stan mojej skóry.

Najważniejsze jednak jest dla mnie to, że Agnieszka jest prawdziwym ekspertem. Posiada bogatą wiedzę z zakresu kosmetologii, biotechnologii, medycyny estetycznej i dermatologii. Pracowała w koncernach kosmetycznych, więc bez problemu jest w stanie wybrać najlepsze produkty z kosmetycznej dżungli.

Jeśli zatem chcesz wiedzieć, jak codziennie cieszyć się zdrową skórą, jak ją pielęgnować dziś, za kilka miesięcy, a nawet lat, zajrzyj na stronę Agnieszki.

Ja bardzo polecam jej usługi. Dzięki nim moja skóra promienieje i jest pełna blasku!

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Każdy może sam decydować o tym czy dopuszcza pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.