Masaż mioplastyczny

 

 

Jest to autorska metoda niechirurgicznego odmładzania twarzy, szyi i dekoltu za pomocą głębokiego mięśniowo-powięziowego masażu. (E.Sidiakin, Moskwa)

W Polsce masaż ten wykonywany jest wyłącznie w Studiu Marie Margo. Dzięki tej metodzie uzyskać można zauważalny efekt liftingu, wygładzenia zmarszczek oraz poprawę koloru skóry. Podczas głębokiego, a jednocześnie przyjemnego masażu opracowywane są wszystkie warstwy tkanek – od okostnej do skóry. Następuje kompleksowa regeneracja tkanek oraz naprawa krążenia jak na poziomie większych naczyń tak i na poziomie naczyń włosowatych.

Potencjalnie masaż ten jest w stanie odmłodzić twarz nawet o 10 lat i zatrzymać proces starzenia na 15 lat. Długotrwały efekt następuje po serii masaży. Jeden zabieg trwa 60 min. Częstotliwość ustalana jest indywidualnie po ocenie stanu twarzy. Zalecany już od 25 roku życia, w trybie krótkich albo dłuższych serii (5-15 zabiegów).

Drenaż limfatyczny tkankowy twarzy

 

 

Rzadko spotykana technika drenażu limfatycznego pochodzi z Dalekiego Wschodu. Podczas masażu następuje głębokie oczyszczenie tkanek i pobudzenie odpływu limfy ze stref największego zastoju płynów na twarzy. Po serii zabiegów uzyskujemy silny lifting i zdrowe wyszczuplenie twarzy. Masaż najlepiej sprawdza się u osób ze skłonnością do obrzęków twarzy. Drenaż limfatyczny nie może być wykonywany zbyt często. Zaleca się go raz na jakiś czas jako technikę wspomagającą. Drenaż trwa około 20 min.

 

 

 

Masaż twarzy, szyi i dekoltu bańką próżniową (japoński lifting)

 

 

Masaż jest wykonywany za pomocą specjalnych kosmetycznych baniek próżniowych. Ma działanie rozluźniające, odmładzające i oczyszczające. Poprawia napięcie skóry i mięśni, ma mocny efekt wygładzający. Regeneracja tkanek odbywa się dzięki powstawaniu nowych naczynek włosowatych. Zaleca się wykonanie tego masażu jako technikę wspomagającą lub jako samodzielny masaż. Czas trwania 15-30 min.

 

 

 

 

Masaż metodą Stanleya Rosenberga

 

Jest to wyjątkowa relaksacyjna technika masażu. Za pomocą niezwykle delikatnego dotyku uzyskujemy głębokie rozluźnienie tkanki łącznej twarzy, głowy, barków, szyi i dekoltu. W masażu są wykorzystywane techniki terapii czaszkowo-krzyżowej, co pomaga w leczeniu skutków stresu i depresji. Rozluźniając mięśnie i powięzi osiągamy widoczny efekt liftingujący. Po zabiegu poprawia się wyraz i mimika twarzy oraz znikają nawykowe napięcia mięśni mimicznych. Masaż jest zalecany osobom zestresowanym, przemęczonym oraz wrażliwym na mocniejsze techniki masażu. Czas trwania 60 min.

 

 

 

Terapia manualna twarzy i ciała autorską metodą (Korygujące Rozmiękczenie)

Metoda ta jest zupełną nowością w Polsce. Do tej pory stosowana była głównie w Rosji oraz Izraelu. Za pomocą specjalnych technik masażu osiągamy rzeczywiste odmładzanie tkanek na poziomie komórkowym. Masaż zmienia proporcje i położenie tkanek względem siebie, dostosowując je do wyglądu młodej twarzy. Pozwala to na osiągnięcie wyjątkowego efektu odmłodzenia!

W ofercie Studia Marie Margo znajdują się zarówno zabiegi stacjonarne, jak i warsztaty podstaw automasaży odmładzających metodą Korygującego Rozmiękczenia dla dalszego samodzielnego wykorzystywania w domu. Metoda pozwala zrozumieć, dlaczego nasze ciało i twarz traci z wiekiem kształt, a jakość tkanek pogarsza się.