CELE METODY

Opracowana metoda jest rezultatem ponad dziesięciu lat pracy, nauki i zdobywania doświadczenia w zakresie manualnych zaawansowanych technik masażu okolic twarzy, szyi i dekoltu. Jest to połączenie najskuteczniejszych elementów głębokich masaży rehabilitacyjnych autorstwa światowej sławy specjalistów – praktyków i mentorów pochodzących głównie ze Wschodu (Rosja, Izrael). Podczas wszystkich lat nauki i pracy z tkankami wielokrotnie przekonywałam się o tym, że każda kolejna metoda masażu, którą poznawałam, w bardzo dużym stopniu uzupełnia tę już mi znaną. Stąd też w pewnym momencie mojej pracy w Studio Marie Margo zaczęłam łączyć najlepsze elementy wielu metod. Tak powstała Estetyczna Rehabilitacja Twarzy MARIE MARGO – wyjątkowy masaż, o bardzo innowacyjnym charakterze.

Celem Estetycznej Rehabilitacji Twarzy  jest głęboka fundamentalna odbudowa struktury, położenia oraz proporcji tkanek twarzy (oraz szyi i dekoltu), która przynosi widoczne długotrwałe efekty odmładzające. Masaże odmładzające ku mojej radości stają się coraz bardziej popularne. Obserwuję ogromny wzrost zainteresowania naturalnymi zdrowymi metodami zatrzymania procesów starzenia się oraz podkreślania urody. Coraz więcej młodych kobiet woli naturalną profilaktykę we wczesnych etapach życia niż korzystanie z wątpliwych metod inwazyjnych w późniejszym czasie. Estetyczna Rehabilitacja Twarzy MARIE MARGO może być stosowana zarówno profilaktycznie, jak i jako element naprawy zniszczonych przez lata, zdegenerowanych tkanek.

Do kogo kierowane jest szkolenie specjalistyczne?

Szkolenie kierowane jest przede wszystkim do profesjonalistów – osób, które już znają i praktykują metody manualnego odmładzania twarzy w swoich gabinetach, lub na co dzień pracują manualnie na innych partiach ciała (masażyści, rehabilitanci, kosmetyczki specjalizujące się na manualnych technikach odmładzania).

Osoby, które nie miały nigdy wcześniej do czynienia z terapią manualną, mogą mieć problem z odpowiednio szybkim i właściwym przyswajaniem wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej. W takich przypadkach zalecam skierować się na szkolenia z innych, mniej zaawansowanych masaży twarzy, które można zakwalifikować jako masaże kosmetyczne. Dopiero po co najmniej 2 latach praktyki zapraszam na szkolenie do MARIE MARGO.

Osobom, które planują praktycznie wykorzystywać zabiegi terapii manualnej twarzy jedynie dorywczo i od czasu do czasu, nie zalecam uczestnictwa w kursie, ponieważ takie działania i brak praktyki prowadzi do szybkiego zaniku nawyków praktycznych oraz nie pozwoli osiągnąć zachwycających efektów u klientów  (potrzebna jest zazwyczaj seria zabiegów).

Estetyczna Rehabilitacja Twarzy powinna stać się główną specjalizacją, a nie dodatkowym zabiegiem w ofercie kosmetycznej. Wiedza oraz nawyki zdobywane na kursie mają za zadanie uczynić z Ciebie jedynego w swoim rodzaju specjalistę, który nie będzie miał równych sobie na rynku.

Ile trwa szkolenie?

Czas trwania kursu – 5-7 dni (preferowany termin szkolenia w dni robocze, jednak na wszelki wypadek należy mieć na uwadze, iż szkolenie może przedłużyć się na weekend). Liczba uczestników 4 osoby.

Jeśli jesteś zainteresowana szkoleniem, wypełnij poniższy formularz i pobierz program, według którego będziemy pracować. Formularz zawiera ANKIETĘ, którą trzeba wypełnić i wysłać wraz ze zdjęciami certyfikatów na nasz adres mailowy:  info@mariemargo.pl

UWAGA! Pobranie programu nie oznacza zapisu na listę szkoleniową. Jeśli jesteś zainteresowana szkoleniem, skontaktuj się z nami:

>> mailowo na adres info@mariemargo.pl (w tytule maila wpisz: Szkolenie dla Profesjonalistów Zapis)

>> telefonicznie, dzwoniąc pod nr 795 449 308.


.